Wiadomości branżowe

Zima pod palmami czy na stokach

Coraz częściej Polacy decydują się na egzotyczne wyprawy w zimowe miesiące. Z kolei wielbiciele białego szaleństwa wybierają się na stoki samolotem. Obok ciekawej oferty, poszukują również dobrego ubezpieczenia. Dla poszukujących ciepła zimą, Rainbow Tours przygotował wiele egzotycznych ofert. Hitem są wyprawy na Kubę  oraz do Kenii, szczególnie połączone z safari. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się wycieczki do Meksyku, Indii, Tajlandii oraz na Wyspy Zielonego Przylądka. - W tym sezonie zimowym nasza firma wyśle w kierunkach egzotycznych około osiem tysięcy turystów, a ponad pięć tysięcy wyjedzie w bliższe rejony, takie jak Egipt, Maroko czy Teneryfa – mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.Zimą egzotykę wybiera coraz więcej turystów, jednak nadal dla większości to czas kojarzący się z białym szaleństwem. Od dwóch lat zdecydowanie rośnie zainteresowanie wyjazdami narciarskimi z przelotem. W porównaniu do ubiegłorocznego sezonu, sprzedaż takich ofert wzrosła dwukrotnie. W tym roku, w Rainbow Tours można wybierać spośród trzech kierunków:  włoskich Bergamo i Werony oraz francuskiego Grenoble.Zimowi

Coraz częściej Polacy decydują się na egzotyczne wyprawy w zimowe miesiące. Z kolei wielbiciele białego szaleństwa wybierają się na stoki samolotem. Obok ciekawej oferty, poszukują również dobrego ubezpieczenia.

Dla poszukujących ciepła zimą, Rainbow Tours przygotował wiele egzotycznych ofert. Hitem są wyprawy na Kubę  oraz do Kenii, szczególnie połączone z safari. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się wycieczki do Meksyku, Indii, Tajlandii oraz na Wyspy Zielonego Przylądka.

- W tym sezonie zimowym nasza firma wyśle w kierunkach egzotycznych około osiem tysięcy turystów, a ponad pięć tysięcy wyjedzie w bliższe rejony, takie jak Egipt, Maroko czy Teneryfa – mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.

Zimą egzotykę wybiera coraz więcej turystów, jednak nadal dla większości to czas kojarzący się z białym szaleństwem. Od dwóch lat zdecydowanie rośnie zainteresowanie wyjazdami narciarskimi z przelotem. W porównaniu do ubiegłorocznego sezonu, sprzedaż takich ofert wzrosła dwukrotnie. W tym roku, w Rainbow Tours można wybierać spośród trzech kierunków:  włoskich Bergamo i Werony oraz francuskiego Grenoble.

Zimowi turyści doceniają nie tylko ciekawą ofertę i egzotyczne kierunki, ale również dobre ubezpieczenie na czas pobytu.
Planując zimowy wyjazd, zwłaszcza na narty, warto pamiętać o ubezpieczeniu. Oferty ubezpieczeniowe, które można wykupić łącznie z wycieczką, są coraz bardziej rozbudowane. W standardzie zawierają na przykład zwrot kosztów leczenia urazów będących efektem uprawiania turystyki kwalifikowanej lub amatorskiego uprawiania sportu. Można więc liczyć na leczenie w ramach ubezpieczenia na przykład nogi złamanej podczas narciarskich zjazdów.
Wykupując ubezpieczenie, warto również dopytać o koszty ratownictwa górskiego, medycznego.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług  turystycznych od 1990 roku. W 2000 roku doszło do fuzji Rainbow Polska z Globtroter Polska i było to pierwsze na polskim rynku połączenie dwóch touroperatorów.
W maju 2007 roku zapadła decyzja o wprowadzeniu spółki do publicznego obrotu, a w październiku Rainbow Tours pojawiło się na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

A to już wiesz?  Kredyt ratalny plus w mBanku

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy