Wiadomości branżowe

Makijaż sylwestrowy. Igruszka.pl inspiruje i doradza

Makijaż sylwestrowy. Igruszka.pl inspiruje i doradza
Sylwestrowa noc  to czas kiedy każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo. Makijaż to ważny element stylizacji, który podkreśla kreację. Dobór odpowiednich kosmetyków kolorowych gwarantuje utrzymanie pięknego wyglądu przez całą noc.Baza Podstawą idealnego makijażu jest dobrej jakości baza, odpowednio dobrana do rodzaju skóry. Należy nałożyć ją na całą twarz, szyję i powieki, aby utrzymać idealny make up, aż do samego rana. Warto skorzystać ze sprawdzonych kosmetyków w rozsądnych cenach takich marek jak Lumene, Gosh lub Artdeco. Gwarancją dobrej jakości jest również marka Grashka i jej debiutująca na rynku baza pod cienie i do ust.  Podkład Dobry podkład wyrównuje koloryt cery, ukrywa niedoskonałości  i nadaje cerze zdrowego blasku. W zależności od indywidulanych potrzeb należy dobrać odpowiedni poziom krycia. Igruszka rekomenduje podkład marki

Sylwestrowa noc  to czas kiedy każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo. Makijaż to ważny element stylizacji, który podkreśla kreację. Dobór odpowiednich kosmetyków kolorowych gwarantuje utrzymanie pięknego wyglądu przez całą noc.

Baza

Podstawą idealnego makijażu jest dobrej jakości baza, odpowednio dobrana do rodzaju skóry. Należy nałożyć ją na całą twarz, szyję i powieki, aby utrzymać idealny make up, aż do samego rana. Warto skorzystać ze sprawdzonych kosmetyków w rozsądnych cenach takich marek jak Lumene, Gosh lub Artdeco. Gwarancją dobrej jakości jest również marka Grashka i jej debiutująca na rynku baza pod cienie i do ust.  

Podkład

Dobry podkład wyrównuje koloryt cery, ukrywa niedoskonałości  i nadaje cerze zdrowego blasku. W zależności od indywidulanych potrzeb należy dobrać odpowiedni poziom krycia. Igruszka rekomenduje podkład marki Lumene - Double Stay. Jego nawilżające właściwości doskonale wyrównują niedoskonałości i gwarantują świeże, pudrowe wykończenie.

Odważne oko

Makijaż sylwestrowy to przede wszystkim mocno podkreślone oczy przykuwające spojrzenie. Najłatwiej uwydatnić je konturówką oraz eyelinerem marki Grashka. Precyzyjną aplikację ułatwia cienki pisak, przy użyciu którego narysujemy idealną kreskę. Ekstremalny efekt wydłużonych rzęs gwarantuje maskara tej samej marki. Dzięki nowoczesnej formule mamy pewność wyjątkowo trwałego efektu. Sylwester to czas szalonej zabawy, który pozwala na mocne akcenty nie bójmy się więc odważnych kolorów wykorzystując sprawdzone cienie marki Grashka.

Usta

Przy mocniejszym makijażu oczu zwykle rezygnujemy z wyrazistego koloru ust, ale w Sylwestra możemy pozwolić sobie na nutę szaleństwa i użyć  czerwieni, która nadaje zmysłowości. Duży wybór dostępnych odcieni sprawdzonej marki Artdeco znajdziemy na stronie www.igruszka.pl.  Dla mniej odważnych osób pozostają delikatne błyszczyki tej samej marki, nadające ustom świeżości.   

Sylwester to wyjątkowa noc w roku, kiedy należy błyszczeć. Nie bójmy się więc  brokatu i koloru.  Przyciemnione, punktowe światło oraz godziny spędzone na parkiecie sprawiają, iż zbyt delikatny makijaż nie jest widoczny. To noc podczas której należy prezentować się nadzwyczajnie.

A to już wiesz?  Sposób na... Sypialnię w stylu glamour. Inspiracje Dekoral Fashion

W sklepie Igruszka.pl każda kobieta znajdzie odpowiednie kosmetyki w zależności od preferencji, potrzeb skóry i wieku.

Źródło Igruszka. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy