Wiadomości branżowe

Radość Życia na nowo

Największy na polskim rynku program rabatowy powiązany z kartą płatniczą zaprasza do nowego serwisu internetowego - www.radosczycia.com.pl. Twórcy programu Radość Życia - mBank oraz wydawnictwo G+J - zmienili zarówno szatę graficzną serwisu, jak i treść. Uczestnicy programu, posiadacze karty Visa Radość Życia mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów, nawet do 30%, w ponad 2400 punktach znanych marek na terenie całego kraju. Minął już rok od rozpoczęcia programu, mieliśmy więc okazję przyjrzeć się dokładnie potrzebom naszych Klientów i na tej podstawie dokonać zmian w serwisie internetowym dedykowanym Radości Życia. Chcieliśmy, i myślę, że się nam to udało, stworzyć serwis jeszcze bardziej przejrzysty i prosty, gdzie można znaleźć informacje o produkcie, partnerach programu
Największy na polskim rynku program rabatowy powiązany z kartą płatniczą zaprasza do nowego serwisu internetowego - www.radosczycia.com.pl.

Twórcy programu Radość Życia - mBank oraz wydawnictwo G+J - zmienili zarówno szatę graficzną serwisu, jak i treść.

Uczestnicy programu, posiadacze karty Visa Radość Życia mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów, nawet do 30%, w ponad 2400 punktach znanych marek na terenie całego kraju. Minął już rok od rozpoczęcia programu, mieliśmy więc okazję przyjrzeć się dokładnie potrzebom naszych Klientów i na tej podstawie dokonać zmian w serwisie internetowym dedykowanym Radości Życia. Chcieliśmy, i myślę, że się nam to udało, stworzyć serwis jeszcze bardziej przejrzysty i prosty, gdzie można znaleźć informacje o produkcie, partnerach programu oraz przygotowanych przez nich promocjach specjalnych - mówi Ewa Tomala, odpowiedzialna za program Radość Życia po stronie mBanku.

Na stronie, oprócz aktualnych informacji o nowościach, znajduje się również wiele wskazówek dotyczących bezpiecznego i efektywnego korzystania z karty. Twórcom Programu zależy, aby posiadacze karty nie mieli żadnych wątpliwości związanych z jej użytkowaniem. Dzięki nowemu serwisowi Radość Życia, każdy może dowiedzieć się co zrobić, by zakupy z kartą były w pełni bezpieczne i przynosiły maksimum korzyści. Dla osób, które na stronie nie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania, przygotowany został formularz kontaktu.

Posiadacze karty, dzięki stronie internetowej mogą na bieżąco śledzić swoje wydatki i dokonać spłaty zadłużenia, bez wychodzenia z domu.

Jednocześnie od 24 września trwa internetowa kampania promująca kartę. W mediaplanie znalazły się strony najchętniej odwiedzane przez kobiety takie jak: pudelek.pl, kafeteria.pl, gala.onet.pl oraz działy: kobieta, muzyka i film na portalu Interia.

Kreacja jest odważna i kładzie nacisk na korzyści, które oferuje karta: rabaty do 30% w markowych sklepach oraz niezależność finansową. Kampanię przygotowała agencja Tomorrow.

Podstawowe parametry karty kredytowej Radość Życia:

 • typ karty - Visa Classic;
 • karta partnerska mBanku i Wydawnictwa G+J;
 • nieoprocentowany kredyt do 54 dni (do 24 dni grace period);
 • oprocentowanie kredytu na karcie 21 %;
 • karta wydawana na 3 lata;
 • opłata za wydanie/opłata roczna 30 zł; od 31 sierpnia promocja „Radość Życia za 0 zł" - karta bez opłaty za wydanie;
 • obsługa i stała kontrola zadłużenia w serwisie transakcyjnym mBanku;
 • standardowy limit na karcie 3000 zł; możliwość zwiększenia kredytu do 10 000 zł po 6 miesiącach prawidłowego korzystania z karty;
 • wypukła karta do transakcji bezgotówkowych - honorowana we wszystkich punktach oznaczonych logo VISA; umożliwia również dokonywanie bezpiecznych zakupów internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych;
 • wyposażona w bezpłatne ubezpieczenie Pakiet Bezpieczna Visa;
 • bezpłatne wyciągi elektroniczne.
A to już wiesz?  Sesja jubileuszowa z okazji 30-lecia Solidarności na politechnice

Osoby, które nie będą spełniać warunków przyznania karty kredytowej, otrzymają kartę debetową Radość Życia, która zapewni taki sam dostęp do rabatów oferowanych przez Partnerów.

O kartę wnioskować mogą zarówno Klienci mBanku, jak i osoby, które dotychczas nie korzystały z jego usług. Wniosek można składać drogą korespondencyjną - wypełniając kupony-wnioski zamieszczane w czasopismach wydawanych przez G+J, poprzez wniosek internetowy dostępny w serwisie www.radosczycia.com.pl i na stronach mBanku, telefonicznie - dzwoniąc na mLinię 0801 300 800 oraz w mKioskach lub Centrach Finansowych mBanku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy