Wiadomości branżowe

Święta z Wirtualną Polską

Święta z Wirtualną Polską
Ruszył serwis świąteczny Wirtualnej Polski – swieta.wp.pl Jak co roku, pod adresem swieta.wp.pl internauci znajdą bożonarodzeniowy serwis internetowy Wirtualnej Polski. Redakcja portalu zawarła w nim wszystko, co wiąże się z Bożym Narodzeniem, świątecznym wypoczynkiem, prezentami, życzeniami i wieczorem wigilijnym. Witryna składa się z dziewięciu sekcji.   Magia Dawania to nie tylko miejsce, które pomaga „zajrzeć pod choinkę” gwiazd, ale przede wszystkim pozwala podzielić się swoimi pomysłami na upominki i prezenty. Można tu podpowiedzieć innym, co warto kupić i gdzie zrobić to najtaniej, co można przygotować własnoręcznie, co przyda się chłopakowi, mamie, żonie, bądź wujowi.Magia Życzeń przypomina, że świąteczne życzenia można złożyć na bardzo wiele sposobów. Skorzystać można z kartki elektronicznej, też tej przygotowanej przez siebie, posłużyć komunikatorem internetowym lub bramką sms, zadzwonić, korzystając z sieci WPmobi czy usługi WPtelefon. Można też nagrać wideomail i wysłać go bliskim z Poczty WP. Posługując się specjalnym panelem,

Ruszył serwis świąteczny Wirtualnej Polski – swieta.wp.pl

Jak co roku, pod adresem swieta.wp.pl internauci znajdą bożonarodzeniowy serwis internetowy Wirtualnej Polski. Redakcja portalu zawarła w nim wszystko, co wiąże się z Bożym Narodzeniem, świątecznym wypoczynkiem, prezentami, życzeniami i wieczorem wigilijnym. Witryna składa się z dziewięciu sekcji.  

Magia Dawania to nie tylko miejsce, które pomaga „zajrzeć pod choinkę” gwiazd, ale przede wszystkim pozwala podzielić się swoimi pomysłami na upominki i prezenty. Można tu podpowiedzieć innym, co warto kupić i gdzie zrobić to najtaniej, co można przygotować własnoręcznie, co przyda się chłopakowi, mamie, żonie, bądź wujowi.

Magia Życzeń przypomina, że świąteczne życzenia można złożyć na bardzo wiele sposobów. Skorzystać można z kartki elektronicznej, też tej przygotowanej przez siebie, posłużyć komunikatorem internetowym lub bramką sms, zadzwonić, korzystając z sieci WPmobi czy usługi WPtelefon. Można też nagrać wideomail i wysłać go bliskim z Poczty WP. Posługując się specjalnym panelem, do serwisu świątecznego Wirtualnej Polski internauci mogą dodawać własne życzenia.  

Kalendarz Prezentowy jest natomiast narzędziem, które pomoże pamiętać o wszystkich ważnych wydarzeniach i ułożyć prywatną listę prezentów. Wystarczy założyć w serwisie własny profil, określić datę i rodzaj uroczystości (np. świąteczna kolacja u babci), wskazać adres e-mail i termin, w którym przypomnienie ma trafić do naszej skrzynki pocztowej.  

Pod hasłem Świąteczny Relaks znalazły się propozycje gier i świątecznych zabaw dla dorosłych oraz dzieci, listy książek, które warto przeczytać, filmów, które wręcz trzeba obejrzeć. To także internetowe radio WP, z kanałem „Święta” oraz program TV. WP pomaga osobom pragnącym świętować tradycyjnie, z kolędą na ustach. Publikuje słowa najpopularniejszych polskich kolęd, które od razu można wydrukować.  

Świąteczna Kuchnia przenosi użytkowników w krainę doskonałych smaków. Redakcja przedstawia przepisy na 12 potraw wigilijnych – według babci, mamy i córki. Jest więc tu groch z kapustą – propozycja babci, zupa grzybowa – pomysł mamy oraz … śledź sushi – według nowoczesnej córki.

A to już wiesz?  Turniej Rolanda Garrosa na żywo w Wirtualnej Polsce

Świąteczny Poradnik Prezentowy powstał we współpracy z marką Braun, partnerem serwisu Wirtualnej Polski. Określając płeć, wiek i zawód potencjalnie obdarowanego, użytkownik serwisu otrzymuje propozycje upominków, rekomendowanych właśnie przez Braun. Istnieje możliwość ich bezpośredniego zakupu.Internauci mogą też stworzyć własną listę prezentów – Dla Niej i Dla Niego. Mogą wybierać z pozycji zaproponowanych przez WP lub wpisać własny pomysł na bożonarodzeniowy podarunek. Automatycznie generuje się wykres prezentując, co pod choinką pragną znaleźć kobiety, a na czym zależy mężczyznom. 

Pod adresem swieta.wp.pl znalazły się także porady i podpowiedzi, jak przystroić mieszkanie lub dom oraz jak udekorować wigilijny stół. Można tu również sprawdzić pogodę na święta, a nawet wziąć udział w specjalnym fotograficznym konkursie WP i Braun pod hasłem „Czym byłby świat bez Brauna?” 

Serwis świąteczny: http://swieta.wp.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy