Wiadomości branżowe

Rodzinne wyjazdy z Rainbow Tours

Coraz więcej turystów wybiera z wakacyjnej oferty Rainbow Tours Teneryfę i Hiszpanię. To kierunki, które cieszą się popularnością zwłaszcza wśród osób wyjeżdżających z dziećmi. Są nie tylko gwarancją słonecznej pogody, ale również bezpiecznych plaż i rozrywek dla najmłodszych.- Wakacje w dużej mierze to czas wyjazdów rodzinnych. Coraz częściej wybierane są takie miejsca, gdzie można śmiało jechać z dzieckiem. W tym roku dużo rezerwacji jest na Teneryfę, Costa Brava i Costa del Sol. Bezpieczne plaże, ciepłe morze i wiele atrakcji to główne argumenty przemawiające za tymi kierunkami. Dodatkowo, koszt takiej wycieczki jest porównywalny z wyjazdem nad polskie morze, gdzie niestety gwarancji pogody nie ma. - mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.Teneryfa, gdzie słoneczna pogoda jest przez cały rok, to chętnie odwiedzane przez turystów miejsce. Największa z wysp Playa de las Americas zapewnia wiele atrakcji. Zwłaszcza tych wodnych. Dla dzieci polecanym miejscem jest Loro Park, w którym odbywają się pokazy delfinów, lwów morskich i papug. Warto też zwiedzić pawilon z pingwinami, gdzie nawet w

Coraz więcej turystów wybiera z wakacyjnej oferty Rainbow Tours Teneryfę i Hiszpanię. To kierunki, które cieszą się popularnością zwłaszcza wśród osób wyjeżdżających z dziećmi. Są nie tylko gwarancją słonecznej pogody, ale również bezpiecznych plaż i rozrywek dla najmłodszych.

- Wakacje w dużej mierze to czas wyjazdów rodzinnych. Coraz częściej wybierane są takie miejsca, gdzie można śmiało jechać z dzieckiem. W tym roku dużo rezerwacji jest na Teneryfę, Costa Brava i Costa del Sol. Bezpieczne plaże, ciepłe morze i wiele atrakcji to główne argumenty przemawiające za tymi kierunkami. Dodatkowo, koszt takiej wycieczki jest porównywalny z wyjazdem nad polskie morze, gdzie niestety gwarancji pogody nie ma. - mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.

Teneryfa, gdzie słoneczna pogoda jest przez cały rok, to chętnie odwiedzane przez turystów miejsce. Największa z wysp Playa de las Americas zapewnia wiele atrakcji. Zwłaszcza tych wodnych. Dla dzieci polecanym miejscem jest Loro Park, w którym odbywają się pokazy delfinów, lwów morskich i papug. Warto też zwiedzić pawilon z pingwinami, gdzie nawet w środku lata pada śnieg.

Spokojne kurorty, z drobnopiaszczystymi plażami, gdzie nie brak hoteli oferujących programy animacyjne, przyciągają co roku wiele rodzin. Hotele dostosowane są do wymagań rodziców z dziećmi i oferują szeroki zakres usług zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. Są one wyposażone w place zabaw, dziecięce baseny i wiele innych atrakcji.

Costa del Sol jak i Costa Brava, gdzie nie brak słońca i pełnych temperamentu gościnnych mieszkańców, to miejsca dla osób, które oprócz leżenia na plaży, lubią też aktywny wypoczynek. Przemawiają za tym dziewięcio-kilometrowa plaża, ciepłe morze i dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Dla najmłodzych atrakcją jest popularny park rozrywki Tivoli World w Benalmadenie – Costa del Sol  i słynne delfinarium Salwo Marina. Z kolei w Costa Brava, na przedmieściach miejscowości Lloret de Mar, znajduje się wodny park rozrywki Water World i Aquatic Zoo, w którym organizowane są pokazy sztuczek delfinów.

A to już wiesz?  Kredyt dwa w jednym: na dom i biuro

Dla rodziców decydujących się na wyjazd z dziećmi, ważne też są wycieczki all inclusive, które znajdują się w ofercie Rainbow Tours.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług  turystycznych od 1990 roku. W 2000 roku doszło do fuzji Rainbow Polska z Globtroter Polska i było to pierwsze na polskim rynku połączenie dwóch touroperatorów.
W maju 2007 roku zapadła decyzja o wprowadzeniu spółki do publicznego obrotu, a w październiku Rainbow Tours pojawiło się na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy