Wiadomości branżowe

Nowe katalogi Rainbow Tours na sezon lato 2009

Giełdowy touroperator, ze względu na wielkość oferty, przygotował dla swoich Klientów aż dwa odrębne katalogi na sezon letni 2009 roku. Ukażą się one w połowie listopada. Nowością w ofercie, są Cyklady, Sardynia i czartery jachtów na Morzu Śródziemnym. Rainbow Tours proponuje swoim klientom nowatorskie podejście do wakacji, czyli program Fly & Drive. Jeden katalog zawiera propozycję wyjazdów egzotycznych i dalekich, drugi z kolei obejmuje wycieczki do krajów Europy. - Program Fly & Drive to propozycja dla turystów niezależnych, nastawionych na samodzielny wypoczynek. Klient, będąc jeszcze w Polsce, określa własny plan podróży. Biuro rezerwuje mu hotele według indywidualnej trasy i zamawia samochód, który czeka na niego już na lotnisku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasi najbardziej wymagający Klienci oszczędzają na czasie. Mogą oni samodzielnie przemierzać wybrane zakątki Europy w komfortowych warunkach – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours. W ofercie touroperatora turyści znajdą również inną  nowość - rejsy po Morzu Śródziemnym. Adriatyckie wybrzeże Chorwacji, egejskie wybrzeże Turcji czy Grecja to odpowiednie

Giełdowy touroperator, ze względu na wielkość oferty, przygotował dla swoich Klientów aż dwa odrębne katalogi na sezon letni 2009 roku. Ukażą się one w połowie listopada. Nowością w ofercie, są Cyklady, Sardynia i czartery jachtów na Morzu Śródziemnym. Rainbow Tours proponuje swoim klientom nowatorskie podejście do wakacji, czyli program Fly & Drive.

Jeden katalog zawiera propozycję wyjazdów egzotycznych i dalekich, drugi z kolei obejmuje wycieczki do krajów Europy.

- Program Fly & Drive to propozycja dla turystów niezależnych, nastawionych na samodzielny wypoczynek. Klient, będąc jeszcze w Polsce, określa własny plan podróży. Biuro rezerwuje mu hotele według indywidualnej trasy i zamawia samochód, który czeka na niego już na lotnisku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasi najbardziej wymagający Klienci oszczędzają na czasie. Mogą oni samodzielnie przemierzać wybrane zakątki Europy w komfortowych warunkach – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

W ofercie touroperatora turyści znajdą również inną  nowość - rejsy po Morzu Śródziemnym. Adriatyckie wybrzeże Chorwacji, egejskie wybrzeże Turcji czy Grecja to odpowiednie miejsca na nietypowy wypoczynek na morzu. Klienci mają do dyspozycji rejsy jachtem bądź statkiem wycieczkowym.

Nowością w ofercie są także takie zakątki jak Cyklady czy Sardynia oraz nowe programy zwiedzania i wypoczynku. Zgodnie z życzeniami Klientów Rainbow Tours wprowadziło kolejne programy lotniczych wycieczek objazdowych, połączonych z wypoczynkiem. Należy do nich między innymi podróż po hiszpańskich winnicach  „Szlakiem konesera”, oraz „Katalonia i flamenco”, wycieczka połączona z dwudniowym kursem tańca.

***
Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990 roku i jest jednym z największych polskich touroperatorów. Od października 2007 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa kapitałowa Rainbow Tours, w której skład wchodzą m.in. portale turystyczne, ponad 40 biur podróży na terenie kraju oraz spółka na Ukrainie, planuje w 2008 roku osiągnąć sprzedaż brutto w wysokości 300 mln zł.

A to już wiesz?  Kolejny salon Rainbow Tours we Wrocławiu

 

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy