Wiadomości branżowe

Relacja na żywo w Bankier.pl ? oglądaj, czytaj i komentuj

18 listopada od godziny 10 rozpoczynamy w Bankier.pl relacje na żywo z expose premiera w Sejmie. Redaktorzy Bankier.pl wraz z zaproszonymi gośćmi będą na bieżąco analizować i komentować sytuację przed i po wystąpieniu premiera.Tomasz Jaroszek, Anna Drozd i Michał Kryński wraz z ekspertami będą na żywo komentować sytuację na polskiej scenie politycznej z wirtualnego studio Bankier.tv. Porozmawiamy przede wszystkim o tym, jakie będą ekonomiczne i gospodarcze perspektywy dla Polski po ukształtowaniu się nowego rządu. Relacja w Bankier.tv potrwa do godziny 15.W dyskusji na żywo wezmą udział m.in. Maciej Stańczuk, prezes Polskiego Banku Przedsiębiorczości, Adam Szejnfeld, poseł PO, dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz, politolog, Michał Dubno, dyrektor Deloitte, Marcin Mazurek, analityk w Biurze Analiz Ekonomicznych BRE Bank, Henryk Pietraszkiewicz, prezes FM Bank oraz Piotr Kuczyński, analityk Xelion. „Expose sprzed 4 lat, a raczej obietnice, które zawierało było szeroko komentowane przez całą kadencję Sejmu. Od najbliższych reform może zależeć przyszłość polskiej gospodarki w burzliwych dla Europy czasach. Obejrzymy, omówimy i przeanalizujemy z ekspertami potencjalne skutki politycznych
18 listopada od godziny 10 rozpoczynamy w Bankier.pl relacje na żywo z expose premiera w Sejmie. Redaktorzy Bankier.pl wraz z zaproszonymi gośćmi będą na bieżąco analizować i komentować sytuację przed i po wystąpieniu premiera.

<p>Tomasz Jaroszek, Anna Drozd i Michał Kryński wraz z ekspertami będą na żywo komentować sytuację na polskiej scenie politycznej z wirtualnego studio Bankier.tv. Porozmawiamy przede wszystkim o tym, jakie będą ekonomiczne i gospodarcze perspektywy dla Polski po ukształtowaniu się nowego rządu. Relacja w Bankier.tv potrwa do godziny 15.W dyskusji na żywo wezmą udział m.in. Maciej Stańczuk, prezes Polskiego Banku Przedsiębiorczości, Adam Szejnfeld, poseł PO, dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz, politolog, Michał Dubno, dyrektor Deloitte, Marcin Mazurek, analityk w Biurze Analiz Ekonomicznych BRE Bank, Henryk Pietraszkiewicz, prezes FM Bank oraz Piotr Kuczyński, analityk Xelion. ?Expose sprzed 4 lat, a raczej obietnice, które zawierało było szeroko komentowane przez całą kadencję Sejmu. Od najbliższych reform może zależeć przyszłość polskiej gospodarki w burzliwych dla Europy czasach. Obejrzymy, omówimy i przeanalizujemy z ekspertami potencjalne skutki politycznych obietnic Premiera.? ? mówi Tomasz Jaroszek, redaktor naczelny Przeglądu Finansowego Bankier.pl.Wystąpienie premiera będziemy również relacjonować na żywo na stronie głównej Bankier.pl. Wystąpienie komentować będą nasi analitycy. Wszystkich internautów zapraszamy do śledzenia i komentowania faktów. Debata nad nowym rządem zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zapraszamy do Bankier.pl.
Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Bocianopedia.pl w prezencie od ENERGI na Dzień Bociana - 31 maja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy