Wiadomości branżowe

Handel w internecie a podatki – Allegro edukuje użytkowników

Allegro.pl publikuje przygotowany przez serwis internetowy Pit.pl obszerny poradnik dla osób handlujących w internecie. Materiały przygotowane przez znawców tematyki fiskalnej mają rozwiać wszelkie wątpliwości internautów, dotyczące rozliczeń z fiskusem.Poradnik powstał z myślą o użytkownikach serwisów aukcyjnych, poszukujących zebranej, usystematyzowanej wiedzy dotyczącej rozliczeń podatkowych. Autorzy poradnika, wśród których byli również licencjonowani doradcy podatkowi, bazowali m.in na wątpliwościach i pytaniach Allegrowiczów poruszanych na forum serwisu, czy w e- mailach. W poradniku można znaleźć informacje z zakresu podatków, działalności gospodarczej, niektórych regulacji prawnych i bazę najczęściej zadawanych pytań.Allegro.pl jest największą, polską platformą handlową. Jako pierwszy tego typu portal rozpoczęło przeprowadzanie aukcji on-line w 1999 roku z nadzieją, że ta forma zawierania transakcji ma wielkie szanse na popularność i zainteresowanie. Przewidywania się sprawdziły. Obecnie serwis ma ponad 3 miliony zarejestrowanych kont Użytkowników. Wszystkich aukcji dostępnych on-line w Allegro.pl jest ponad 780 tyś. Aktualnie
Allegro.pl publikuje przygotowany przez serwis internetowy Pit.pl obszerny poradnik dla osób handlujących w internecie. Materiały przygotowane przez znawców tematyki fiskalnej mają rozwiać wszelkie wątpliwości internautów, dotyczące rozliczeń z fiskusem.

Poradnik powstał z myślą o użytkownikach serwisów aukcyjnych, poszukujących zebranej, usystematyzowanej wiedzy dotyczącej rozliczeń podatkowych. Autorzy poradnika, wśród których byli również licencjonowani doradcy podatkowi, bazowali m.in na wątpliwościach i pytaniach Allegrowiczów poruszanych na forum serwisu, czy w e- mailach. W poradniku można znaleźć informacje z zakresu podatków, działalności gospodarczej, niektórych regulacji prawnych i bazę najczęściej zadawanych pytań.

Allegro.pl jest największą, polską platformą handlową. Jako pierwszy tego typu portal rozpoczęło przeprowadzanie aukcji on-line w 1999 roku z nadzieją, że ta forma zawierania transakcji ma wielkie szanse na popularność i zainteresowanie. Przewidywania się sprawdziły. Obecnie serwis ma ponad 3 miliony zarejestrowanych kont Użytkowników. Wszystkich aukcji dostępnych on-line w Allegro.pl jest ponad 780 tyś. Aktualnie dostępnych jest w serwisie blisko 4,5 miliona przedmiotów, zawieranych jest ok. 100 tys. transakcji.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Zrób środowisku prezent na Święta: ?Kupuj i bądź EKO?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy