Wiadomości branżowe

Doda, Pudzian i Isis Gee w kampanii reklamowej serwisu nocoty.pl

Doda, Pudzian i Isis Gee w kampanii reklamowej serwisu nocoty.pl
W przyszłym tygodniu wystartuje intensywna kampania reklamowa serwisu nocoty.pl. Wystąpią w niej takie gwiazdy, jak Doda, Pudzian i Isis Gee, które powiedzą o sobie coś, czego zupełnie byśmy się po nich nie spodziewali. Coś, na co można zareagować jedynie stwierdzeniem: „No co ty!?” To pierwsza tego typu akcja w Polsce, kiedy gwiazdy występują w kampanii reklamowej serwisu plotkarskiego. To również pierwsza kampania reklamowa, w której gwiazdy pokazują, jak duży dystans mają do siebie i do tego, co się o nich pisze. Kampania reklamowa serwisu nocoty.pl jest kampanią wizerunkową o mocno intrygującym charakterze. Jako główni bohaterowie występują w niej piosenkarka Doda (wyznająca, że jest grzeczna), Pudzian (który przekonuje, że nie ma siły) i reprezentująca Polskę na tegorocznym konkursie Eurowizji piosenkarka Isis Gee (która twierdzi, że mówi po polsku). Hasła pojawiające się przy każdej z gwiazd są tak nieoczekiwane, że jedyną reakcją użytkownika jest niedowierzanie wyrażone sformułowaniem No co ty!? – które jednocześnie jest nazwą promowanego serwisu. „Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na kampanię reklamową

W przyszłym tygodniu wystartuje intensywna kampania reklamowa serwisu nocoty.pl. Wystąpią w niej takie gwiazdy, jak Doda, Pudzian i Isis Gee, które powiedzą o sobie coś, czego zupełnie byśmy się po nich nie spodziewali. Coś, na co można zareagować jedynie stwierdzeniem: „No co ty!?” To pierwsza tego typu akcja w Polsce, kiedy gwiazdy występują w kampanii reklamowej serwisu plotkarskiego. To również pierwsza kampania reklamowa, w której gwiazdy pokazują, jak duży dystans mają do siebie i do tego, co się o nich pisze.

Kampania reklamowa serwisu nocoty.pl jest kampanią wizerunkową o mocno intrygującym charakterze. Jako główni bohaterowie występują w niej piosenkarka Doda (wyznająca, że jest grzeczna), Pudzian (który przekonuje, że nie ma siły) i reprezentująca Polskę na tegorocznym konkursie Eurowizji piosenkarka Isis Gee (która twierdzi, że mówi po polsku). Hasła pojawiające się przy każdej z gwiazd są tak nieoczekiwane, że jedyną reakcją użytkownika jest niedowierzanie wyrażone sformułowaniem No co ty!? – które jednocześnie jest nazwą promowanego serwisu.

„Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na kampanię reklamową serwisu, który nie ma żadnych związków z marką WP.” – mówi Joanna Pawlak, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w Wirtualnej Polsce. „Nieprzypadkowo do tego celu wybraliśmy nocoty.pl. Serwis, uruchomiony zaledwie pół roku temu, ma bardzo duży potencjał i liczymy, że kampania z udziałem gwiazd pierwszego formatu zapewni mu jeszcze silniejszą pozycję na rynku. Nie ukrywam, że zamierzamy walczyć o pierwsze miejsce w tej kategorii.” – dodaje Joanna Pawlak.

Kampania reklamowa kierowana jest do osób zainteresowanych tematyką szeroko pojętego show-biznesu, przede wszystkim do młodzieży i kobiet w wieku 25-35, korzystających z Internetu i pochodzących z największych aglomeracji w Polsce. Prowadzona będzie między innymi w takich aglomeracjach, jak Trójmiasto, Warszawa, Kraków czy Poznań.

„Nie ukrywam, że inspiracją do tej kampanii był dla nas doskonale znany wszystkim internautom (bo obejrzany łącznie prawie 20 mln razy) filmik „I’m F***Ing Matt Damon”. Zastanawialiśmy się, czy polskie gwiazdy mają do siebie tyle dystansu, co Matt Damon, Ben Affleck, Brad Pitt czy Harrison Ford. Okazało się, że tak!” – mówi Natalia Hatalska, Kierownik Zespołu Komunikacji w Wirtualnej Polsce. „Cieszę się, że do kampanii udało nam się pozyskać prawdziwe gwiazdy (a nie sobowtórów) i to w dodatku takie, które nie schodzą z pierwszych stron gazet. Praca z Dodą, Isis Gee i Pudzianem była dla nas fantastycznym doświadczeniem.”

Kampania ruszy 16 maja. Prezentowana będzie w prasie, radiu, Internecie i na nośnikach outdoorowych. Obecnie prowadzone są działania online z zakresu marketingu wirusowego.

A to już wiesz?  "Zachwycające fotografie w technice HDRI" - film szkoleniowy

Hasła:

Doda:              Jestem grzeczna

Isis Gee:         I can speak Polish

Pudzian:         Nie mam siły

Kreacja:

Agencja reklamowa Touchpoint RC

Zakup i planowanie mediów:

Marek Gawdzik, Specjalista ds. planowania mediów, Zespół Komunikacji WP

Serwis nocoty.pl to plotki o panach i paniach, galerie zdjęć, multimedia, katalog gwiazd. Kierowany jest do wszystkich miłośników „światowego życia”, uwielbiających błysk fleszy, czerwone dywany, niesamowite historie miłosne, małe i większe gwiazdorskie skandale.

NoCoTy

 

 

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy