Wiadomości branżowe

Walentynki z LogosTour

Walentynki z LogosTour
W tym roku zaproście ukochaną osobę na kolację do wyjątkowej restauracji... w Johannesburgu. Albo na romantyczny spacer... po Hanoi. Za cel obierzcie wyjątkowe miejsce, które będziecie wspólnie odkrywać, i którym będziecie się razem cieszyć. Wycieczki przygotowane przez LogosTour z pewnością pozwolą zakochać się w sobie na nowo.LogosTour proponuje w lutym na przykład wyprawę Wietnam – Kambodża – Laos. W Wietnamie płyniemy w rejs po delcie Mekongu i zatoce Halong, oglądamy zabytki Hanoi. W Kambodży zwiedzamy Angkor Thom, ostatnią stolicę cesarstwa Khmerów, a w Laosie świątynie i pagody Vientiane oraz klasztory i stupy  Luang Prabang.„Podróż do Wietnamu, Kambodży i Laosu to jedna z najbardziej romantycznych wypraw, które organizujemy.” – mówi Teresa Górecka, prezes LogosTour - „Polecamy ją także na miesiące miodowe, jest idealna dla zakochanych.”Wyprawa Wietnam – Kambodża – Laos, jak każda wycieczka zorganizowana przez LogosTour, jest przygotowana z największą starannością o potrzeby podróżników, więc możecie być pewni, że nic nie zmąci wyjątkowego czasu spędzonego we

W tym roku zaproście ukochaną osobę na kolację do wyjątkowej restauracji... w Johannesburgu. Albo na romantyczny spacer... po Hanoi. Za cel obierzcie wyjątkowe miejsce, które będziecie wspólnie odkrywać, i którym będziecie się razem cieszyć. Wycieczki przygotowane przez LogosTour z pewnością pozwolą zakochać się w sobie na nowo.

LogosTour proponuje w lutym na przykład wyprawę Wietnam – Kambodża – Laos. W Wietnamie płyniemy w rejs po delcie Mekongu i zatoce Halong, oglądamy zabytki Hanoi. W Kambodży zwiedzamy Angkor Thom, ostatnią stolicę cesarstwa Khmerów, a w Laosie świątynie i pagody Vientiane oraz klasztory i stupy  Luang Prabang.

„Podróż do Wietnamu, Kambodży i Laosu to jedna z najbardziej romantycznych wypraw, które organizujemy.” – mówi Teresa Górecka, prezes LogosTour - „Polecamy ją także na miesiące miodowe, jest idealna dla zakochanych.”

Wyprawa Wietnam – Kambodża – Laos, jak każda wycieczka zorganizowana przez LogosTour, jest przygotowana z największą starannością o potrzeby podróżników, więc możecie być pewni, że nic nie zmąci wyjątkowego czasu spędzonego we dwoje.

Inną Azję odkryjemy podczas wyjątkowej podróży do Emiratów Arabskich. W jej trakcie zwiedzimy Dubaj, odbędziemy wycieczkę po emiracie Sharjah – kulturalnej stolicy świata arabskiego, odwiedzimy pałac żony szejka Zayeda, zjemy obiad w najdroższym i najbardziej luksusowym hotelu świata, wjedziemy na najwyższy szczyt Emiratów Jebel Hafeet i popyniemy w rejs tradycyjną łodzią dhow po wodach Zatoki Omańskiej Oceanu Indyjskiego wzdłuż klifowego wybrzeża.

Środek lutego to nie tylko czas święta zakochanych, ale także środek zimy. Dawno już minęły Święta i Nowy Rok, do wiosny zostało jeszcze dużo czasu. Należy się Wam odpoczynek od zimowej aury, czas, gdy oboje będziecie mogli wyrwać się z pracy i spędzić romantyczny czas w gorętszym klimacie.

Jeśli zawsze fascynowała Was dzika Afryka i chcieliście wspólnie przeżyć przygodę na Czarnym Lądzie, to okres około Walentynek może okazać się do tego idealną okazją. LogosTour, proponuje na ten czas wyjazd do RPA (+ wycieczka do Suazi), gdzie trwa łagodne lato. Będziecie mogli do woli cieszyć się widokiem dzikich zwierząt podczas safari w największych parkach narodowych, bogatą, dziewiczą przyrodą oraz poznawać kultury miejscowych plemion. Walentynkowy wieczór spędzicie w jednej z najbardziej fascynujących stolic świata – Kapsztadzie, podziwiając zapierający dech w piersiach widok na Ocean Atlantycki z jednej, a na góry z drugiej strony miasta.

A to już wiesz?  ?Butobranie? w Factory Wrocław. Kolejna odsłona akcji tematycznej w dolnośląskim centrum outletowym

Jeśli nie możecie pozwolić sobie na zimowy urlop, warto wyrwać się z domu choćby na weekend. Ponieważ okazją będą Walentynki, wybierzcie najromantyczniejsze polskie miasto – Kraków. LogosTour proponuje specjalną ofertę „Romantyczny weekend dla dwojga” w trzygwiazdkowym hotelu Logos w centrum Krakowa. Powitanie Was butelka wina, spędzicie dwie noce w luksusowym, ozdobionym kwiatami pokoju, a rano obudzi śniadanie do łóżka. W ciągu dnia możecie razem odkrywać fascynujące zakątki dawnej stolicy i monumentalne zabytki. Wybierzcie się na wycieczkę do kopali soli w Wieliczce lub odwiedźcie wawelskiego smoka, a wieczorem pospacerujcie po zakamarkach Kazimierza.

Tegoroczne Walentynki powinny być niezapomnianym dniem, spędzonym w niepowtarzalnej atmosferze. Zima nie powinna być przykra więc warto znaleźć czas by delektować się chwilami tylko we dwoje w romantycznej scenerii.

Źródło LogosTour. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy