Styl życia

W podróży do wiosny!

W podróży do wiosny!
Materiały prasowe, 09.02.2018 r. W podróży do… wiosny! U progu nowego sezonu OCHNIK prezentuje swoją najnowszą kolekcję, która umiejętnie łączy modowe trendy z ponadczasową klasyką.

Materiały prasowe, 09.02.2018 r.

W podróży do… wiosny!
U progu nowego sezonu OCHNIK prezentuje swoją najnowszą kolekcję, która umiejętnie łączy modowe trendy z ponadczasową klasyką. Wiosenne propozycje marki urzekają różnorodnością barw, oryginalnymi fasonami i unikatowym detalem. Wszystko to sprawia, że z niecierpliwością odliczamy dni do wiosny!
W nowej kolekcji OCHNIK znajdziecie duży wybór lekkiej odzieży wierzchniej, stworzonej zarówno z myślą o wczesnej wiośnie, jak i o ciepłych, letnich wieczorach. Kolorowe kurtki uszyte z tkanin o szlachetnym i subtelnym błysku, oryginalne parki z charakterystycznymi detalami, minimalistyczne płaszcze czy trencze przeplatają się ze skórzanymi kurtkami o ciekawych krojach, modnych fasonach i kolorach. W wiosennej ofercie znalazły się również eleganckie, wełniane płaszcze uszyte bez podszewki z tkanin typu double face. Dla mężczyzn stworzono szeroką gamę kurtek typu bomber w różnorodnej kolorystyce.
Dopełnienie kolekcji stanowi interesująca oferta odzieży lekkiej oraz rozbudowana linia galanteryjna. Nie zabraknie letnich marynarek, żakietów, kolorowych spodni, sukienek, spódnic i szortów, zarówno klasycznych, jak i fantazyjnych torebek oraz lekkiego, wiosenno-letniego obuwia.

Zwiastun kolekcji wiosna-lato 2018 już trafił do sprzedaży. Pełna kolekcja dostępna będzie na początku marca.

***
OCHNIK to polska firma z blisko 30-letnią tradycją posiadająca sieć 92 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

A to już wiesz?  Duże przyjęcie weselne z klasą – pięć najnowszych trendów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy