Wiadomości branżowe

SwiatObrazu.pl – ogłasza Konkurs Fotograficzny

SwiatObrazu.pl – ogłasza Konkurs Fotograficzny
Serwis SwiatObrazu.pl ogłasza ekscytujący konkurs fotograficzny „Radość Chwili”, dla pasjonatów fotografii cyfrowej. Nagrodą główną jest cyfrowa lustrzanka E-300 o wartości 4490 PLN. Konkurs fotograficzny "Radość Chwili" zorganizowany razem z Partnerami jest ogólnopolskim przedsięwzięciem zakrojonym na szeroka skalę, mającym na celu popularyzację fotografii cyfrowej oraz promocję talentów fotograficznych. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich chcących podzielić się swoimi osiągnięciami, artystycznymi eksperymentami, z szeroką widownią, jaką jest społeczność użytkowników Internetu. Hasło przewodnie konkursu - "Radość Chwili" - pozwala autorom zdjęć na wykazanie się sporą inwencją twórczą i dość swobodną interpretację. "W tym konkursie każdy na starcie ma równe szanse - dajemy szerokie pole do popisu wyobraźni autorów. O zwycięstwie zadecydują w równym stopniu umiejętności techniczne, jak i kwestia ciekawego pomysłu na zdjęcie. Choć zwycięzca może być tylko jeden, dla wszystkich uczestników przewidujemy pewne formy promocji; przede wszystkim jednak liczy się fakt uczestnictwa w tej największej

Serwis SwiatObrazu.pl ogłasza ekscytujący konkurs fotograficzny „Radość Chwili”, dla pasjonatów fotografii cyfrowej.

Nagrodą główną jest cyfrowa lustrzanka E-300 o wartości 4490 PLN. Konkurs fotograficzny "Radość Chwili" zorganizowany razem z Partnerami jest ogólnopolskim przedsięwzięciem zakrojonym na szeroka skalę, mającym na celu popularyzację fotografii cyfrowej oraz promocję talentów fotograficznych. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich chcących podzielić się swoimi osiągnięciami, artystycznymi eksperymentami, z szeroką widownią, jaką jest społeczność użytkowników Internetu. Hasło przewodnie konkursu - "Radość Chwili" - pozwala autorom zdjęć na wykazanie się sporą inwencją twórczą i dość swobodną interpretację.

"W tym konkursie każdy na starcie ma równe szanse - dajemy szerokie pole do popisu wyobraźni autorów. O zwycięstwie zadecydują w równym stopniu umiejętności techniczne, jak i kwestia ciekawego pomysłu na zdjęcie. Choć zwycięzca może być tylko jeden, dla wszystkich uczestników przewidujemy pewne formy promocji; przede wszystkim jednak liczy się fakt uczestnictwa w tej największej imprezie tego typu w polskim Internecie. Zapraszam wszystkich, aby spróbowali swoich sił w konkursie ´Radość Chwili´." - mówi Dominik Maciaszek, redaktor naczelny serwisu Swiatobrazu.pl.

 

 
Wydawca - firma maris.pl

Firma maris.pl jest operatorem dwóch Dzienników Internetowych o łącznej oglądalności ponad 150 000 tyś. użytkowników.
Ofertę firmy stanowią także zewnętrzne dostarczanie treści, produkcja kreacji internetowych, a także  kompleksowe sprzętowo-programowe wdrożenia dużych systemów typu CMS, B2B oraz e-commerce.

O serwisie SwiatObrazu.pl

SwiatObrazu.pl to internetowy serwis informacyjny, o charakterze dziennika. Najstarszy obecnie serwis internetowy o fotografii i wideo w polskim Internecie, wydawany od 1999r. Jednocześnie czołowe medium pośród wszystkich, także tradycyjnych mediów branżowych.
Dziennik SwiatObrazu.pl jest redagowany przez profesjonalny zespół redaktorów, specjalistów, inżynierów i praktyków w dziedzinie technologii ale także wybitnych znawców kultury. Jest obecnie największym internetowym medium zapowiadającym wydarzenia kulturalne i technologiczne, relacjonującym je bezpośrednio z miejsca wydarzeń, publikującym obszerne recenzje sprzętu i testy.
Aktualnie serwis odwiedzany miesięcznie przez ponad 100 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Notowane jest ponad pół miliona odsłon w tym samym okresie.

O serwisie mbines.pl

mbiznes.pl to internetowy dziennik poświecony nowym technologiom wykorzystywanym w biznesie. Kierowany do kadry zarządzającej, przedsiębiorców i specjalistów. Informuje o najnowszych produktach na rynku, wydarzeniach ale także pokazuje jak wdrożyć prezentowane rozwiązania w biznesie. Publikacje profesjonalnego zespołu redakcyjnego mają na celu także funkcje podnoszenia świadomości i innowacyjności polskich firm. Poruszana jest także tematyka roli kobiet w nowoczesnym biznesie.
Aktualnie serwis odwiedzany miesięcznie przez ponad 20 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Notowane jest ponad 80 000 odsłon w tym samym okresie.


Dodatkowych informacji udzielają:

Bogusława Słota
[email protected]
tel. +48 660 54 34 95

Dominik Maciaszek
Redaktor naczelny
[email protected]
tel. +48 660 77 55 17Adres Redakcji:

Redakcja mbiznes.pl
maris.pl
al. 29 listopada 130 pok. 522.
31-406 Kraków

fax. +48 12 395 31 15

 

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Zostań mDealerem mBank mobile i gromadź darmowe doładowania!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy