Wiadomości branżowe

Samsung Galaxy Tab ? kwintesencja mobilnej wszechstronności

7 cali – to idealny wymiar tego sezonu dla wyświetlacza i znak rozpoznawczy najnowszego tabletu firmy Samsung – Galaxy Tab! Ten poręczny gadżet to prawdziwe wcielenie wielozadaniowości.  Kompaktowe wymiary, dostęp do internetu, zaawansowane możliwości komunikacyjne i multimedialne składają się na elementy stanowiące kwintesencję mobilnej wszechstronności. Co więcej, każdy może sprawić, że jego tablet będzie jedyny w swoim rodzaju – a wszystko to dzięki dostępowi do tysięcy aplikacji na Android Market i usług Google. Galaxy Tab = smartfon + netbook + czytnik e-booków + ∞Galaxy Tab łączy w sobie funkcje m.in. notebooka, telefonu komórkowego oraz przenośnego odtwarzacza multimediów. Na dużym, 7-calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości z powodzeniem można oglądać filmy, słuchać muzyki, surfować po Internecie, czytać książki i magazyny, obrabiać zdjęcia i w wiele innych.KomunikacjaKażdy użytkownik może swobodnie wybierać, czy ma ochotę na rozmowę telefoniczną, wysłanie maila, przesłanie wiadomość do znajomego na portalu społecznościowym czy skorzystanie z
7 cali ? to idealny wymiar tego sezonu dla wyświetlacza i znak rozpoznawczy najnowszego tabletu firmy Samsung ? Galaxy Tab! Ten poręczny gadżet to prawdziwe wcielenie wielozadaniowości.  Kompaktowe wymiary, dostęp do internetu, zaawansowane możliwości komunikacyjne i multimedialne składają się na elementy stanowiące kwintesencję mobilnej wszechstronności. Co więcej, każdy może sprawić, że jego tablet będzie jedyny w swoim rodzaju ? a wszystko to dzięki dostępowi do tysięcy aplikacji na Android Market i usług Google.

<p> Galaxy Tab = smartfon + netbook + czytnik e-booków + ?Galaxy Tab łączy w sobie funkcje m.in. notebooka, telefonu komórkowego oraz przenośnego odtwarzacza multimediów. Na dużym, 7-calowym ekranie o wysokiej rozdzielczości z powodzeniem można oglądać filmy, słuchać muzyki, surfować po Internecie, czytać książki i magazyny, obrabiać zdjęcia i w wiele innych.KomunikacjaKażdy użytkownik może swobodnie wybierać, czy ma ochotę na rozmowę telefoniczną, wysłanie maila, przesłanie wiadomość do znajomego na portalu społecznościowym czy skorzystanie z opcji wideorozmów. Wystarczy tylko uruchomić jedną aplikację ? Social Hub ? wygodne narzędzie integrujące m.in. kontakty, wiadomości, e-maile, wpisy do kalendarza w jednym miejscu.Rozrywkowe HubyGalaxy Tab pozwala też jeszcze wygodniej zarządzać multimediami, na jego pokładzie obok odpowiedzialnego za usługi komunikacyjne Social Hub znalazły się również Readers i Music Hub. Teraz dostęp do bogatych zbiorów e-booków, elektronicznych wersji czasopism, bibliotek filmów i muzyki staje się o wiele prostszy i szybszy.Komfort w centrum zainteresowaniaW Galaxy Tab najnowsza technika łączy się z dbałością o styl i komfort użytkowania. Lekki (tylko 380 gram), poręczny i ergonomiczny Tab z łatwością zmieści się w plecaku, teczce, kobiecej torbie czy kieszeni marynarki. Tablet zapewnia szybki transfer danych oraz dostęp do pełnej gamy usług Google m.in. map Google? i aplikacji Googles, pozwalającej na uzyskanie z sieci informacji o obiektach, zarejestrowanych przez obiektyw aparatu tabletu.
A to już wiesz?  Zmiany w programie lojalnościowym PayBACK
Cena i dostępnośćSamsung Galaxy Tab jest dostępny na polskim rynku na przełomie października i listopada. Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia wyniesie 2999 PLN. 
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy