Wiadomości branżowe

MODA NA TECHNOLOGIE – G WATCH R OD LG DEBIUTUJE W POLSCE

MODA NA TECHNOLOGIE – G WATCH R OD LG DEBIUTUJE W POLSCE
PLAY wprowadza inteligentny zegarek LG G Watch R z najnowszym systemem Android Wear oraz wyświetlaczem P-OLEDJuż od jutra (19.12.2014) w ofercie PLAY na polskim rynku zawita długo oczekiwany inteligentny zegarek LG G Watch R, który jest pierwszym na świecie urządzeniem stworzonym w konwencji zegarka wyposażonego w wyświetlacz Plastic OLED (P-OLED) wykorzystujący 100 procent swojej okrągłej powierzchni.LG G Watch R jest wyposażony w 1.3 calowy, okrągły wyświetlacz P-OLED, oferujący wyjątkową jakość obrazu nawet przy intensywnym świetle słonecznym oraz pod dużym kątem patrzenia. LG zastosowało w nim wydajny procesor Snapdragon 400 1.2GHz, 4 GB pamięci wewnętrznej, 512 pamięci operacyjnej RAM oraz baterię o pojemności 410 mAh. Dzięki tym parametrom użytkownicy mogą być spokojni o wysoką wydajność urządzenia. Na systemie Android Wear bez problemu uruchomimy szereg aplikacji ze sklepu Google Play.Inteligentny zegarek LG G Watch R dostarczy najbardziej potrzebnych informacji w każdym miejscu i o każdej porze poprzez głosowe rozpoznawanie poleceń. Zegarek wyświetli wszystkie powiadomienia z telefonu, czy to przypomnienia, wiadomości, czy po prostu

PLAY wprowadza inteligentny zegarek LG G Watch R z najnowszym systemem Android Wear oraz wyświetlaczem P-OLED

Już od jutra (19.12.2014) w ofercie PLAY na polskim rynku zawita długo oczekiwany inteligentny zegarek LG G Watch R, który jest pierwszym na świecie urządzeniem stworzonym w konwencji zegarka wyposażonego w wyświetlacz Plastic OLED (P-OLED) wykorzystujący 100 procent swojej okrągłej powierzchni.

LG G Watch R jest wyposażony w 1.3 calowy, okrągły wyświetlacz P-OLED, oferujący wyjątkową jakość obrazu nawet przy intensywnym świetle słonecznym oraz pod dużym kątem patrzenia. LG zastosowało w nim wydajny procesor Snapdragon 400 1.2GHz, 4 GB pamięci wewnętrznej, 512 pamięci operacyjnej RAM oraz baterię o pojemności 410 mAh. Dzięki tym parametrom użytkownicy mogą być spokojni o wysoką wydajność urządzenia. Na systemie Android Wear bez problemu uruchomimy szereg aplikacji ze sklepu Google Play.

Inteligentny zegarek LG G Watch R dostarczy najbardziej potrzebnych informacji w każdym miejscu i o każdej porze poprzez głosowe rozpoznawanie poleceń. Zegarek wyświetli wszystkie powiadomienia z telefonu, czy to przypomnienia, wiadomości, czy po prostu informację o przychodzącym połączeniu. Ponadto za pomocą LG Health lub innych aplikacji fitness, użytkownicy mogą monitorować postęp swoich treningów wykorzystując pomiar tętna przy pomocy wbudowanego czujnika PPG.

Wygląd LG G Watch R nawiązuje do tradycyjnych, kultowych zegarków. Ma okrągłą tarczę, wzmocnioną stalą nierdzewną, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. Styl tarczy, będącej jednocześnie tapetą urządzenia, możemy zmieniać według własnych upodobań. Ponadto ma znacznik IP67, co oznacza, że jest odporny na półgodzinne zanurzenie do głębokości 1m oraz posiada całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu.

22 milimetrowy, skórzany pasek jest w pełni wymienny i dodaje całości stylowej estetyki z nowoczesnym wykończeniem.

LG G Watch R jest już dostępny w sieci Play w sklepie internetowym w cenie 1099 zł w ofercie Play na kartę oraz z ofercie z abonamentem od 1 zł.

A to już wiesz?  Wideo, foto i audio w Wirtualnej Polsce

Więcej informacji znajdą Państwo na blogu marki Play: http://www.blogplay.pl/?p=20825

 

Specyfikacja techniczna:

Procesor: 1.2GHz Qualcomm? Snapdragon? 400

Wyświetlacz: 1.3-calowy P-OLED (320 x 320)

Pamięć: 4GB eMMC / 512MB RAM

Bateria: 410mAh

System operacyjny: Android Wear? (kompatybilny ze smartfonami z systemem Android 4.3 lub nowszym)

Czujniki: 9-Axis (Żyroskop/ Akcelerometr/ Kompas), Barometr, PPG

Kolor: Czarny

Dodatkowo: Kurzo i wodoodporny (IP67)


dostarczył infoWire.pl
Źródło LG Electronics. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy