Wiadomości branżowe

mBank i Visa zapraszają do Aten

mBank pierwszy wirtualny bank w Polsce, zaprasza wszystkich Klientów do udziału w konkursie pod nazwą z Visą do Aten. Nagrodą główną jest dwuosobowy wyjazd na Letnie Igrzyska Olimpijskie w 2004 r. W konkursie do wygrania są również kamery cyfrowe oraz odtwarzacze mp3.Konkurs przeznaczony jest dla Klientów mBanku, posiadaczy kart płatniczych Visa oraz wirtualnych eKART, którzy w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca br. dokonają transakcji dowolną kartą na kwotę minimalną 100 zł. Laureaci zostaną wybrani losowo a nagrody trafią do tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe zadane telefonicznie przez operatora mLinii.Ponadto, rozlosowanych zostanie 100 plecaków i 30 kurtek Alpinusa wśród Klientów, którzy w ciągu trwania Konkursu złożą wniosek o przyznanie karty kredytowej mBanku przesyłając do dnia 5 lipca podpisaną umowę kredytową. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest przesłanie na adres [email protected] hasła promującego Igrzyska Olimpijskie.Wniosek o przyznanie karty kredytowej dostępny jest w serwisie internetowym mBanku

mBank pierwszy wirtualny bank w Polsce, zaprasza wszystkich Klientów do udziału w konkursie pod nazwą z Visą do Aten. Nagrodą główną jest dwuosobowy wyjazd na Letnie Igrzyska Olimpijskie w 2004 r. W konkursie do wygrania są również kamery cyfrowe oraz odtwarzacze mp3.

Konkurs przeznaczony jest dla Klientów mBanku, posiadaczy kart płatniczych Visa oraz wirtualnych eKART, którzy w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca br. dokonają transakcji dowolną kartą na kwotę minimalną 100 zł. Laureaci zostaną wybrani losowo a nagrody trafią do tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe zadane telefonicznie przez operatora mLinii.

Ponadto, rozlosowanych zostanie 100 plecaków i 30 kurtek Alpinusa wśród Klientów, którzy w ciągu trwania Konkursu złożą wniosek o przyznanie karty kredytowej mBanku przesyłając do dnia 5 lipca podpisaną umowę kredytową. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest przesłanie na adres [email protected] hasła promującego Igrzyska Olimpijskie.

Wniosek o przyznanie karty kredytowej dostępny jest w serwisie internetowym mBanku www.mBank.pl oraz na innych portalach internetowych współpracujących z mBankiem.

Łączną pulę nagród w konkursie stanowi:

jeden dwuosobowy wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004 w terminie 22-26 sierpnia o wartości 22 500 zł

  • 3 kamery cyfrowe firmy Panasonic o wartości 2499 zł każda
  • 20 odtwarzaczy mp3 firmy Panasonic o wartości 568 zł każdy

Ponadto dla laureatów, którzy złożą wniosek o przyznanie karty kredytowej mBanku:

  • 30 kurtek firmy Alpinus o wartości 599 zł każda
  • 100 plecaków firmy Alpinus o wartości 199 zł każdy

Szczegóły Konkursu Z Visą do Aten znajdują się na stronie: www.mbank.com.pl/visa2004/

Dzięki Kartom kredytowym mBanku Klienci mogą korzystać z długiego 54-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Złote Rybki mBanku honorowane są w ponad 24 milionach punktów usługowo-handlowych na świecie, w 200 krajach. Na życzenie Klienta, bez dodatkowych opłat, mBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN, ustalenie indywidualnych limitów zakupów i wypłat oraz spłatę zadłużenia przez Internet. Ponadto, transakcje dokonane w strefie Euro, mogą być rozliczane w tej walucie.

Zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w formule 24/7/365.

Oferta kart kredytowych mBanku charakteryzuje się ponadto:

  • niską opłatą za wydanie (już od 28 zł) oraz niskim wymaganym dochodem (już od 500 zł),
  • łatwą procedurą przyznawania kart i limitów kredytowych,
  • pełną obsługą kart przez Internet m.in. spłata zadłużenia, zmiana PIN, ustalanie indywidualnych limitów zakupów i wypłat

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kredytowa/index.html

Karty kredytowe mBanku, wyróżniane m.in. w rankingach Rzeczpospolitej, przeznaczone są dla dotychczasowych Klientów mBanku, osób niebędących Klientami mBanku, ale otrzymujących dochody z pracy zarobkowej oraz osób pragnących przenieść limit karty kredytowej z innego banku, a także studentów.

eKARTA to wirtualna karta Visa gwarantująca bezpieczne zakupy w Internecie. W ciągu zaledwie roku eKARTA stała się najpopularniejszym na rynku narzędziem do płacenia w sieci.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Polacy najczęściej polecają mBank!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy