Wiadomości branżowe

Co najmniej 20 000 zł do wzięcia! Konkurs „Allegro w obiektywie”

Co najmniej 20 000 zł może trafić do zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez Allegro.pl (http://www.allegro.pl/fotka/) jeśli tylko jego zdjęcie zostanie uznane przez społeczność serwisu aukcyjnego za najlepsze. Pozostali finaliści konkursu otrzymają wspaniałe nagrody m.in. komputer multimedialny, monitor LCD lub aparat  cyfrowy ( http://www.allegro.pl/fotka/nagrody.html). Łączna wartośc nagród to blisko 50 000 zł. To pierwszy w historii Allegro.pl konkurs, w którym można wygrać duże pieniądze, a o których w dużej mierze decydują sami użytkownicy serwisu. Nagroda rośnie wraz z liczbą wszystkich aukcji na Allegro.pl zakończonych sukcesem i jest równa 10% ich ilości. Aktualną kwotę można śledzić na głownej stronie serwisu.Konkurs \"Allegro w obiektywie\" (

Co najmniej 20 000 zł może trafić do zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez Allegro.pl (http://www.allegro.pl/fotka/) jeśli tylko jego zdjęcie zostanie uznane przez społeczność serwisu aukcyjnego za najlepsze. Pozostali finaliści konkursu otrzymają wspaniałe nagrody m.in. komputer multimedialny, monitor LCD lub aparat  cyfrowy ( http://www.allegro.pl/fotka/nagrody.html). Łączna wartośc nagród to blisko 50 000 zł. To pierwszy w historii Allegro.pl konkurs, w którym można wygrać duże pieniądze, a o których w dużej mierze decydują sami użytkownicy serwisu. Nagroda rośnie wraz z liczbą wszystkich aukcji na Allegro.pl zakończonych sukcesem i jest równa 10% ich ilości. Aktualną kwotę można śledzić na głownej stronie serwisu.

Konkurs \"Allegro w obiektywie\" (http://www.allegro.pl/fotka/)- skierowany jest zarówno do zarejestrowanych użytkowników Allegro, którzy obecnie wypoczywają na wakacjach jak i do sporej grupy internautów spędzającychwolne dni w domu, często siedząc przy komputerze. Głównym zadaniem każdego z uczestników jest wykonanie wakacyjnego zdjęcia i przesłanie go do serwisu aukcyjnego. Dla usprawnienia tych działań Allegro.pl stworzyło specjalne strony, na których uczestnicy konkursu dowiedzą się o nagrodach, znajdą informacje dotyczące specyfikacji nadsyłanych zdjęć, regulamin oraz krótkie FAQ. Wszystkie z nadsyłanych fotografii są weryfikowane przez komisję konkursową a następnie osiem najlepszych trafia do galerii półfinałowej. Dwa najciekawsze zdjęcia z tej galerii wybrane przez użytkowników Allegro trafią do finału. Konkurs składa się z czterech takich etapów. Do finału wybranych zostanie 8 najlepszych zdjęć. Wyboru podobnie jak w półfinałach dokonają użytkownicy Allegro. Autor, ich zdaniem, najciekawszego zdjęcia zdobędzie co najmniej 20 000 zł. Pozostała siódemka finalistów w zależności od zdobytych głosów otrzyma m.in. komputer multimedialny, monitor LCD, aparat cyfrowy lub wysokiej klasy drukarkę atramentową. Serwis Allegro.pl dopuszcza fotomontaże ale wykonane wyłącznie na podstawie własnych prac fotograficznych. Komisja konkursowa liczy przy tym na wyobraźnię i pomysłowość użytkowników Allegro.pl. Od tego w jaki sposób użytkownik zaprezentuje tematykę aukcji w połączeniu z okresem wakacji zależeć będzie jego wygrana.

A to już wiesz?  Internetowy serwis aukcyjny Gazeta.pl - Allegro.pl

 Podstawowe informacje o serwisie Allegro.pl (patrz także http://www.allegro.pl/press.html)

Allegro.pl (firma największego europejskiego holdingu aukcyjnego QXL ricardo) gromadzi ponad 90% wszystkich online\'owych aukcji w polskim Internecie, których łączna wartość w roku 2001 na serwisie QXL wyniosła ponad 96 mln zł (65% całego rynku e-commerce w Polsce). Allegro.pl posiada 500.000 zarejestrowanych kont użytkowników oraz ok. 130.000 ofert dostępnych online. Codziennie strony Allegro.pl odwiedza ponad 120.000 osób, które wystawiają na aukcje każdego dnia ok. 14.000 nowych ofert, codziennie rejestruje się tysiąc nowych uzytkowników. Dziennie na Allegro.pl zawieranych jest ok. 4500 internetowych transakcji. Allegro.pl jest oficjalnym serwisem aukcyjnym m.in.: portalu Onet.pl, Gazeta.pl, Hoga.pl oraz MiastoPlusa.pl.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy