Prezenty Prezenty świąteczne

Wyjątkowe propozycje prezentowe pod choinkę

Wyjątkowe propozycje prezentowe pod choinkę
Wyjątkowe propozycje prezentowe pod choinkę od NOBO! 06 grudnia 2021 Informacja prasowa Szukacie wyjątkowego i funkcjonalnego prezentu na Boże Narodzenie dla najbliższych? W asortymencie NOBO

Wyjątkowe propozycje prezentowe pod choinkę od NOBO!

06 grudnia 2021
Informacja prasowa

Szukacie wyjątkowego i funkcjonalnego prezentu na Boże Narodzenie dla najbliższych? W asortymencie NOBO na pewno go znajdziecie!

Wyjątkowy czas w roku
Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny okres w roku. Świąteczne lampki dekoracje, kultowe piosenki w radio czy pieczenie pierniczków – to jest właśnie grudzie. Już od początku grudnia każdy zaczyna rozglądać się za prezentami dla swoich najbliższych, często głowiąc się nad idealnym pomysłem, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Marka NOBO wychodzi naprzeciw swoim klientom z propozycjami upominków nie tyle oryginalnych wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalnych.

Przydatne i niepowtarzalne
Wiele osób szuka wśród sklepowych witryn propozycji, które pozwolą na łatwiejsze zorganizowanie przedmiotów, kosmetyków. W NOBO znajdziecie szeroki wybór szkatułek na biżuterię, które pomieszczą wszystkie najcenniejsze skarby. Dostępne już od 99 zł do 249 zł. Ponadto eleganckie portfele z eko skóry, damskie oraz męskie, dopracowane w każdym calu w cenach od 69,30 zł do 188,30 zl. Dodatkowo marka oferuje niesamowity wybór kosmetyczek w niebanalnych odsłonach, które uprzyjemnią każdy dzień oraz idealnie przechowają kosmetyki w podróży.

O marce ANATAKA:

Jesteśmy polską marką. Ubrania projektujemy w naszym biurze w Łodzi. Szyjemy je etycznie w lokalnych szwalniach. Tworzymy rzeczy głównie z polskich dzianin i tkanin pochodzących z Europy. Powstaliśmy w 2012 roku z chęci do robienia czegoś wyjątkowego i czystego w swych intencjach. Nasza marka narodziła się podczas rozmowy przyjaciółek – wspierających się i rozumiejących potrzeby kobiet silnych i nowoczesnych. Nazwa jest wyrazem kobiecego wsparcia. W wolnym tłumaczeniu oznacza „Ania chce”, bo to właśnie Ania Banasiak, założycielka, miała marzenie, żeby stworzyć markę ponadczasową. Ubrania Anataki są tworzone przez kobiety dla kobiet.

A to już wiesz?  W poszukiwaniu prezentu idealnego, Pomysły na gwiazdkowe podarunki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy